Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та на відкритому повітрі
Сьогодні, 22 червня, голова Самбірської райдержадміністрації Іван Ільчишин взяв участь у показових навчаннях із демонстрації можливостей сил Територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області, які проходили на стадіоні «Арена Львів».
Оперативні служби відпрацювали взаємодію під час надзвичайних ситуацій на об’єктах з великою кількість людей та взаємодію з відповідними службами при проведенні аварійно-рятувальних робіт та гасінні пожеж.
У межах навчань продемонстрували зразки пожежно-, аварійно-рятувальної, медичної техніки та оснащення, а також техніки спеціалізованих служб цивільного захисту.
Навчання відбулися у три етапи.
 
На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та на відкритому повітріНа зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та на відкритому повітріНа зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: одна або кілька осіб та на відкритому повітріНа зображенні може бути: на відкритому повітрі та текст «Gate штендери ативно-рятувальна 0101»
На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та на відкритому повітрі

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 162 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua