Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РАЙОННА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

 81400, м. Самбір, вул. Мазепи, 8, тел./факс 6-12-11, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Протокол № 6

позачерговогозасідання районної комісії з питань техногенно-екологічної

безпеки і надзвичайних ситуацій

«24» березня 2020 року                                                                                    м. Самбір

ГОЛОВУВАВ:перший заступник голови районної державної адміністрації, перший заступник голови районної комісії з питань ТЕБ і НС Ільчишин Іван Іванович.

ПРИСУТНІ: члени комісії з питань ТЕБ і НС (за окремим списком).

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Про вжиття заходів щодо протидії поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019 у Самбірському районі.

ДОПОВІДАЄ:перший заступник голови районної державної адміністрації, перший заступник голови районної комісії з питань ТЕБ і НС Ільчишин Іван Іванович.

 

І. СЛУХАЛИ: Про вжиття заходів щодо протидії поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019 у Самбірському районі.

ДОПОВІДАВ:перший заступник голови районної державної адміністрації, перший заступник голови районної комісії з питань ТЕБ і НС Ільчишин Іван Іванович.

Заслухавши інформацію та пропозиції членів районної комісії з питань ТЕБ і НС з цього питання, комісія

ВИРІШИЛА:

1.Зважаючи на характер розповсюдження територією району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, епідемічну ситуацію, яка склалася на 24 березня 2020 року і визначена рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 23 березня 2020 року (протокол № 9) як надзвичайна ситуація медико-біологічного характеру регіонального рівня та наказу керівника територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області від 23 березня 2020 року № 5перевести органи управління та сили цивільного захисту району до функціонування у режим надзвичайної ситуації, про що проінформувати населення.

  1. Виділитиз резервного фонду районного бюджету на закупівлю медикаментів, дезінфікуючих та стерилізаційних засобів, витратних матеріалів та засобів індивідуального захисту для проведення протиепідемічних заходів із запобігання поширенню в районі випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусомкомунальному некомерційному підприємству «Рудківська лікарня Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області»,яка визначена резервною госпітальною базою (міжрайонний підрозділ) лікарнею для запобігання поширення на території області коронавірусу COVID-2019 згідно протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС від 15 березня 2020 року № 7кошти в сумі 100 000 (сто тисяч) грн.
  2. Надати кошти з резервного фонду районного бюджету в сумі 100 000 (сто тисяч) грн., як «інша субвенція» міському бюджету м. Рудок.
  3. Начальнику медичної спеціалізованої служби цивільного захисту Самбірського району Б. Марчуку:

4.1.Забезпечити надання медичної допомого населення згідно затверджених стандартів медичної допомоги, затверджені наказом МОЗ України від 13 березня 2020 року № 663 «Про оптимізацію заходів щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків COVID-2019».

4.2. Забезпечити рентгенологічне обстеження пацієнтів, в тому числі у вихідні та святкові дні (цілодобово).

4.3. Тимчасово припинити проведення планових заходів з госпіталізації та планових операцій. Забезпечити поступлення та лікування хворих з невідкладними станами, в тому числі з пневмонією, які підлягають стаціонарному лікуванню (цілодобово).

4.4. Обладнати ізоляційне приміщення в приймальному відділенні комунального некомерційного підприємства Самбірської міської ради та Самбірської районної ради «Самбірська центральна районна лікарня».

  1. Самбірському ВП ГУ НУ у Львівській області (Р. Чекас) залучити посиленні патрулі для забезпечення карантинних заходів на території району.

Термін виконання –постійно, до стабілізації епідситуаціїабо особливого розпорядження

  1. Відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації (В. Федірко) організувати проведення роботи із керівниками релігійних організацій району щодо можливості проведення служб, мес богослужінь у максимально дистанційному варіанті.

Термін виконання – до 27.03.2020 року

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації, першого заступника голови районної комісії з питань ТЕБ і НС Івана Ільчишина.

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації,

перший заступник голови

районної комісії з питань ТЕБ і НС                                                  Іван Ільчишин

 

В. о. секретаря комісії                                                                           Андрій Кузьо

 

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua