Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РАЙОННА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

 81400, м. Самбір, вул. Мазепи, 8, тел./факс 6-12-11, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  

Протокол № 5

позачерговогозасідання районної комісії з питань техногенно-екологічної

безпеки і надзвичайних ситуацій

«19» березня 2020 року                                                                                    м. Самбір

ГОЛОВУВАВ:перший заступник голови районної державної адміністрації, перший заступник голови районної комісії з питань ТЕБ і НС Ільчишин Іван Іванович.

ПРИСУТНІ: члени комісії з питань ТЕБ і НС (за окремим списком).

ЗАПРОШЕНІ:

  • заступник начальника ТзОВ «Самбірське АТП-14608» РоманякРоман Миколайович;
  • головний лікар комунального некомерційного підприємства Самбірської районної лікарні «Хоспіс» Струк Тарас Миронович.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Про вжиття заходів щодо протидії поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019 у Самбірському районі.

ДОПОВІДАЄ:перший заступник голови районної державної адміністрації, перший заступник голови районної комісії з питань ТЕБ і НС Ільчишин Іван Іванович.

СПІВДОПОВІДАЮТЬ:

-заступникначальника ТзОВ «Самбірське АТП-14608» РоманякРоман Миколайович;

- головний лікар комунального некомерційного підприємства Самбірської районної лікарні «Хоспіс» Струк Тарас Миронович;

- керівник Самбірського міськрайонного відділу лабораторних дослідженьШпак Надія Петрівна

- в. о. директора комунального некомерційного підприємства Самбірський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Феник Ростислав Романович.

 

І. СЛУХАЛИ: Про вжиття заходів щодо протидії поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019 у Самбірському районі.

ДОПОВІДАВ:перший заступник голови районної державної адміністрації, перший заступник голови районної комісії з питань ТЕБ і НС Ільчишин Іван Іванович.

СПІВДОПОВІДАЛИ:

- заступник начальника ТзОВ «Самбірське АТП-14608» РоманякРоман Миколайович;

- головний лікар комунального некомерційного підприємства Самбірської районної лікарні «Хоспіс» Струк Тарас Миронович;

- керівник Самбірського міськрайонного відділу лабораторних дослідженьШпак Надія Петрівна

- в. о. директора комунального некомерційного підприємства Самбірський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Феник Ростислав Романович.

Заслухавши інформацію та пропозиції членів районної комісії з питань ТЕБ і НС з цього питання, комісія

ВИРІШИЛА:

  1. Зважаючи на характер розповсюдження в світі коронавірусу COVID-2019, у разі не вжиття відповідних заходів, можливе виникнення на території району надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру (код 20712: надзвичайна ситуація, пов’язана з небезпечною інфекційною хворобою (групові випадки); ознака 27: захворювання людей на особливо небезпечні інфекційні хвороби, зокрема, тяжкий гострий респіраторний синдром (ТГРС – SARS)).

З метою запобігання виникнення на території району надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру, виділитиз резервного фонду районного бюджету на закупівлю медикаментів, дезінфікуючих та стерилізаційних засобів, витратних матеріалів та засобів індивідуального захисту для проведення протиепідемічних заходів із запобігання поширенню в районі випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом:

- комунальному некомерційному підприємству «Рудківська лікарня Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області» кошти в сумі 100 000 (сто тисяч) грн., яка визначена резервною госпітальною базою (міжрайонни підрозділ) лікарнею для запобігання поширення на території області коронавірусу COVID-2019 згідно протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС від 15 березня 2020 року № 7;

- комунальному некомерційному підприємству Самбірської районної лікарні «Хоспіс» кошти в сумі 5 000 (п’ять тисяч) грн.;

- комунальному некомерційному підприємству Самбірський районний центр первинної медико-санітарної допомоги кошти в сумі 10 000 (десять тисяч) грн.

  1. Надати кошти з резервного фонду районного бюджету в сумі 100 000 (сто тисяч) грн., як «інша субвенція» міському бюджету м. Рудок.
  2. Комунальному некомерційному підприємству Самбірської міської ради та Самбірської районної ради «Самбірська центральна районна лікарня» (Б. Марчук),комунальному некомерційному підприємству «Рудківська лікарня Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області» (Р. Пукало), комунальному некомерційному підприємству Самбірської районної лікарні «Хоспіс» (Т. Струк), комунальному некомерційному підприємству Самбірський районний центр первинної медико-санітарної допомоги (Р. Феник)подати до 30 липня 2020 року районній комісії з питань ТЕБ і НС звіт про використання коштів виділених згідно протоколів позачергових засідань районної комісії ТЕБ і НС від 11 березня 2020 року № 4 та від 19 березня 2020 року № 5.
  3. Керівникам підприємств, установ забезпечити організацію спеціальних регулярних рейсів для розвезення до місць роботи працівників підприємств та установ, які забезпечують життєдіяльність району, на час оголошеного карантину для протидії поширення короновіросної інфекції.
  4. Заборонити:

5.1. Відвідування закладів освіти її здобувачами.

Термін виконання - до 03.04.2020 року або особливого розпорядження

5.2. Проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Термін виконання - до 03.04.2020 року або особливого розпорядження

5.3. Роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Термін виконання - до 03.04.2020 року або особливого розпорядження

 Рекомендувати місцевим органам виконавчої влади, іншим державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості - також роботи в режимі реального часу через мережу «Інтернет».

Термін виконання - до 03.04.2020 року або особливого розпорядження

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації, першого заступника голови районної комісії з питань ТЕБ і НС Івана Ільчишина.

 

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації,

перший заступник голови

районної комісії з питань ТЕБ і НС                                                  Іван Ільчишин

 

Секретар комісії                                                                                      Марія Чупінська

 

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua