Самбірська

районна державна адміністрація

 

На порядку денному слухались питання:

Про затвердження плану засідань районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на 2020 рік.

Про облаштування об’єктів підвищеної небезпеки системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення. Про проведення спеціальних об’єктових навчань та тренувань (СОН та Т) на 2020 рік.

Про забезпечення доступності проїзду пожежно-рятувальної техніки по дорогах (вулицях) населених пунктів. Про відпрацювання населених пунктів Самбірського району уражених пожежами та запобігання загибелі людей на них. Недопущення росту пожеж. Про безпеку перебування на водоймах та безпеку щодо попередження нещасних випадків на воді.

Про затвердження переліку суб’єктів господарювання, що підлягають постійному та обов’язковому аварійно-рятувальному обслуговуванню. Стан інвентаризації та утримання ПРУ. Про заходи щодо попередження загибелі та травмувань людей при виявленні предметів ззовні схожих на вибухонебезпечні на території Самбірського району.

Про здійснення комплексу протипожежних заходів у населених пунктах, лісах, на сільськогосподарських угіддях та торфополях на території Самбірського району. Про реагування на пожежі в екосистемах насамперед при виникненні пожеж на торфовищах. Про проходження буревію 10 лютого 2020 року на території Самбірського району.

Про підготовку до паводків. Про стан інфекційної захворюваності населення Самбірського району за 2015-2019роки та затвердження місцевої програми профілактики інфекційної та паразитарної захворюваності в Самбірському районі. Про затвердження Комплексного плану заходів з боротьби та профілактики сказу в Самбірському районі на 2020-2024роки.

Про затвердження Комплексного плану готовності в міжепідемічний період та реагування під час епідемічного сезону захворюваності на грип та інші гострі респіраторні вірусні інфекції серед населення Самбірського району». Про стан водопостачання населення району та гігієнічна оцінка безпечності та якості питної води за даними проведених лабораторних  досліджень. Про затвердження плану протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCov у Самбірському районі. Розгляд заяв.

За підсумками наради дано відповідні доручення.

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua