Самбірська

районна державна адміністрація

 30 листопада 2018 року у м. Новий Калинів проводитимуться тренування органів управління та сил цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Самбірського району у разі виникнення надзвичайних ситуацій на складах озброєння військової частини А 3913.

У зв’язку із цим сьогодні, 22 листопада 2018 року, заступник голови Самбірської райдержадміністрації Леся Ленартович провела робочу нараду з членами районної комісії з питань евакуації та відповідальними особами населених пунктів Самбірського району, які попадають у 7-ми кілометрову зону ураження, а саме: с. Корналовичі, С. Гординя, с. Калинів, м. Новий Калинів, с. Кружики, с. Пиняни, с. Мала Білина, с. Бабина, с. Бабина, с. Дубляни, с. Кульчиці, с. Береги, с. Чернихів.

Проаналізовано стан готовності органів управління та сил цивільного захисту до виконання заходів з евакуації населення із зони можливого ураження внаслідок виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини, розроблено заходи з оповіщення про надзвичайну ситуацію, розміщення евакуйованого населення з урахуванням потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп, питання медичного та транспортного забезпечення евакуації, визначено текст повідомлення в ЗМІ про порядок дій населення під час проведення евакуації, продемонстровано схему об’їзду небезпечної території.

У ході наради наголошено на необхідності встановлення інформаційних знаків, які визначають зону ураження, її межі.

«Нам необхідно чітко встановити послідовність дій відповідальних осіб у разі надзвичайної ситуації в районі. Від цього залежить безпека здоров’я і життя мешканців Самбірщини», - наголосила Леся Ленартович.

Задля забезпечення громадської безпеки і порядку в районі на випадок вибухів на складах боєприпасів керівників органів місцевого самоврядування зобов’язано провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, тренувальні евакуації серед учнів навчальних закладів району.

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua