Самбірська

районна державна адміністрація

Картинки по запросу порядок дій під час проведення евакуації

З метою проведення навчання населення щодо порядку дій під час евакуації внаслідок розривів боєприпасів на складах озброєння військової частини А 3913 м. Новий Калинів 30 листопада 2018 року з 11:00 год до 13:00 год. будуть проводитися тренування органів управління та сил цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Самбірського району Львівської області. У 7 км зону ураження попадають 12 населених пунктів, а саме: Корналовичі, Гординя, Калинів, Новий Калинів, Кружики, Пиняни, Мала Білина, Бабина, Дубляни, Кульчиці, Береги, Чернихів.

Жителям населених пунктів Корналовичі, Гординя, Калинів, Новий Калинів, Кружики, Пиняни, Мала Білина, Бабина, Дубляни, Кульчиці, Береги, Чернихів, заздалегідь уточнити маршрут евакуації в органах місцевого самоврядування та про одержану інформацію повідомити сусідів.

При евакуації з собою необхідно мати найважливіші документи: паспорт, військовий квиток, документи про освіту, посвідчення про шлюб, свідоцтво про народження дитини, пенсійне посвідчення, трудову книжку та інші документи, цінні речі, гроші, платіжні картки; продукти харчування та питну воду на 24 години.

Залишаючи житло, необхідно вимкнути освітлювальні та обігрівальні прилади, закрити водопровідні та газові крани, зачинити вікна й двері.

 

З метою отримання додаткової інформації, слідкуйте за подальшими повідомленнями Самбірської районної державної адміністрації.

 

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua