Самбірська

районна державна адміністрація

Картинки по запросу У Самбірському районі стартував виборчий процес з виборів до Рудківської міської ради та Воютицької сільської ради,

            9 вересня 2017 року стартувала виборча кампанія з перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 жовтня 2017 року.

       В Самбірському районі відбудуться перші вибори у двох новостворених ОТГ до Рудківської міської ради та Воютицької сільської ради.

            До Рудківської ОТГ приєднається Підгайчиківська сільська рада (село Підгайчики), Погірцівська сільська рада (село Погірці, Конюшки-Королівські, Конюшки-Тулиголівські, Круковець, Новий Острів), Сусолівська сільська рада (села Сусолів, Задністряни, Подільці, Малинів), Чайковицька сільська рада (села Чайковичі, Колбаєвичі). До Воютицької ОТГ: села Воютичі, Заріччя, Язи; Старосамбірський район: Лютовиська сільська рада (села Лютовиська, Биличі, Букова, Ракова), Сусідовицька сільська рада (села Сусідовичі, Надиби).

            Депутатів Воютицької сільської ради та сільського голову будуть обирати виборці населених пунктів Воютицької сільської ради Самбірського району (села Воютичі, Заріччя, Язи), Лютовиської сільської ради Старосамбірського району (села Лютовиська, Биличі, Букова, Ракова) та Сусідовицької сільської ради (села Сусідовичі, Надиби).

            Відповідно до календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів до 16 вересня 2017 року Самбірська районна виборча комісія повинна утворити Рудківську міську та Воютицьку сільську  виборчі комісію (ТВК) та сформувати їх склад.

            До 18 вересня включно громадські організації, до статутної діяльності яких належать питання виборчого процесу та спостереження за ним, зареєстровані в установленому законом порядку, можуть звернутися до ЦВК з клопотанням про дозвіл мати офіційних спостерігачів на перших місцевих виборах.

            До 20 вересня територіальні виборчі комісії мають утворити одномандатні, територіальні виборчі округи для проведення перших місцевих виборів.

            Відповідно 25 вересня розпочинається процес висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, міського голови. Подання документів до ТВК для реєстрації кандидатів триватиме до 4 жовтня.

            До 11 жовтня включно Рудківська та Воютицька ТВК повинні затвердити текст виборчого бюлетеня з виборів депутатів сільської, міської ради та сільського,  міського голови для голосування у відповідному виборчому окрузі.

            Внесення змін та уточнень до списку виборців Державного реєстру виборців триває не пізніше як за п’ять днів до дня голосування тобто до 23 жовтня 2017 року включно.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 199 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua