Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.

З метою легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення 17 вересня 2020 року, робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, здійснено виїзд у Кульчицьку та Городищенську сільські ради. Метою виїзду було поінформувати підприємців, а також громадян, які працюють або шукають роботу, про можливі негативні наслідки нелегального працевлаштування.


Суб'єктам господарської діяльності наголошувалося на дотриманні вимог чинного законодавства щодо законності провадження підприємницької діяльності, акцентовано увагу на обов’язковій наявності дозвільної документації, що регулює відповідний напрям здійснення господарської діяльності. Також було наголошено на дотриманні карантинних заходів.
Підприємцям та найманим працівникам рекомендовано ознайомлюватись з інформацією щодо роз'яснень законодавства на сайтах Самбірської РДА; Головного управління Держпраці у Львівській області; Самбірського міськрайонного центру зайнятості; Самбірського управління ГУ ДПС у Львівській області; Самбірського відділу обслуговування громадян (сервісний центр), управління обслуговування громадян Головного УПФУ у Львівській області.
Оскільки ліквідація прихованої зайнятостi, легалізація трудових відносин і заробітної плати сьогодні є одним із ключових напрямків роботи усіх державних органів, тому вирiшувати цю пробему треба спільними зусиллями, як державі, так і самим працівникам. Шановні громадяни, відстоюйте свої конституцiйні права – вимагайте від роботодавцiв офiційного оформлення трудових відносин, адже легалізація заробітної плати – це гідне забезпечення майбутнього кожного з нас.

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 86 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua