Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.

15 червня 2020 року відбулося засідання Координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми при Самбірській районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови Самбірської районної державної адміністрації Івана Ільчишина.

У засіданні взяли участь представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, правоохоронних органів, органів прокуратури, охорони здоров’я, районної газети «Голос Самбірщини», місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, комунального закладу «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Рідний дім» Самбірської районної ради Львівської області».
Під час засідання було проаналізовано стан роботи з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах, та обговорено заходи із попередження насильства в сім’ї з метою забезпечення захисту дітей від жорстокого поводження.
Одночасно члени Координаційної ради обговорили та затвердили заходи з нагоди відзначення 30 липня Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.
За результатами засідання Координаційної ради, Ільчишин Іван Іванович наголосив на необхідності налагодження механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, та взаємного інформування відповідальних структур у період карантину.

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 50 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua