Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.

Легалізація трудових відносин та заробітної плати є актуальною темою сьогодення як в нашому районі так і вцілому по Україні. Працівники часто отримують офіційну зарплату меншу за мінімальну (або на рівні мінімальної), а решту зарплати - у «конверті». Не рідкість і випадки, коли працівники взагалі офіційно не оформлені на роботу. В такий спосіб роботодавці ухиляються від сплати податку.

30 січня 2020 року в Самбірській районній державній адміністрації відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
На засідання було запрошено суб’єктів господарювання району, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування.
Основною метою таких зустрічей є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання вимог чинного законодавства про працю, легального використання найманої робочої сили, виплати заробітної плати та своєчасної і повної сплати податків і зборів.
Директор Самбірського міськрайонного центру зайнятості Тимців І.М., акцентував увагу на правильності оформлення соціально-трудових відносин з найманими працівниками.
Заступник начальника відділу адміністрування податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску території обслуговування Самбірського управління ГУ ДПС у Львівській області Петрівський І. Д., нагадав, якщо у разі порушення законодавства про збір та ведення обліку єдиного внеску та інших податків та зборів, винні несуть відповідальність згідно із чинним законодавством.
Харо Оксана Гнатівна – начальник Самбірського відділу обслуговування громадян (сервісний центр), управління обслуговування громадян Головного УПФУ у Львівській області, наголосила, що офіційно неоформлена на роботу людина ризикує залишитися без права на отримання пенсії, оскільки працівник не має ніяких доказів для пiдтвердження дiйсного розміру своєї заробітної плати і трудового стажу.
Вирішено продовжити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо пи-тання виплати заробітної плати та повноти сплати податків та зборів серед суб’єктів гос-подарювання району.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 278 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua