Самбірська

районна державна адміністрація

Картинки по запросу Щодо закупівлі житла учасникам АТО (ООС) на умовах співфінансування

Інформація щодо закупівлі житла учасникам АТО (ООС) на умовах співфінансування відповідно до Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 05 грудня 2017 року № 552 (зі змінами).

Реалізація Програми здійснюється шляхом придбання житла на умовах співфінансування з обласного бюджету, районного бюджету та бюджетів місцевих рад Самбірського району.
На придбання житла на умовах співфінансування мають право учасники антитерористичної операції (ООС):
- на утриманні яких є діти з інвалідністю,
-особи з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи (на яких не поширюється дія Постанови КМУ від 19.10.2016 № 719),
- матері, батьки, опікуни, які мають на утриманні 4 і більше дітей;
- особи, які потрапили в складні життєві обставини (довготривала хвороба членів сім’ї, відсутність роботи з поважних причин, тощо).
Зазначені особи мають право на придбання житла за умови, що місце проживання їх станом на 01.12.2017 року та на день подання заяви на призначення адресної допомоги зареєстроване на території Самбірського району та згідно із законодавством визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов.
Однією із умов участі у Програмі є забезпечення співфінансування учасниками Програми частини розрахункової вартості житла за рахунок особистого внеску. Обсяг співфінансування з обласного та місцевого бюджетів визначається відповідно до індексу податкоспроможності відповідного бюджету за останній звітний бюджетний період.
Розрахункова вартість житла визначається відповідно до соціальних нормативів, передбачених чинним законодавством, та граничної вартості (гривень) 1 кв. метра загальної площі житла для населеного пункту, в якому учасник АТО (ООС) перебуває на обліку як особа, що потребує поліпшення житлових умов на день звернення.
За детальною інформацією просимо звертатися до управління соціального захисту населення Самбірської райдержадміністрації за адресою: адмінбудинок, вул. Мазепи, 8, каб. № 5.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 152 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua