Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.

13 листопада 2019 року, робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, з метою легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, здійснено виїзд на територію Стрілковицької сільської ради.

Наміром виїзду було поінформувати підприємців, а також громадян, які працюють або шукають роботу, про можливі негативні наслідки нелегального працевлаштування. Суб'єктам господарської діяльності наголошувалося на дотриманні вимог чинного законодавства щодо законності провадження підприємницької діяльності, акцентовано увагу на обов’язковій наявності дозвільної документації, що регулює відповідний напрям здійснення господарської діяльності.
Для недопущення норм чинного законодавства, підприємцям та найманим працівникам рекомендовано ознайомлюватись з інформацією щодо роз'яснень законодавства на сайтах Самбірської РДА; Самбірського міськрайонного центру зайнятості; Самбірського управління ГУ ДПС у Львівській області; Самбірського відділу обслуговування громадян (сервісний центр), управління обслуговування громадян Головного УПФУ у Львівській області.
Ліквідація прихованої зайнятостi, легалізація трудових відносин і заробітної плати, є одним з ключових напрямків роботи усіх державних органiв. Отже, вирiшу-вати цю пробему треба спільними зусиллями як державі, так і самим працівникам. Шановні громадяни, відстоюйте свої конституцiйні права – вимагайте від робото-давцiв офiційного оформлення трудових відносин. Адже легалізація заробітної плати – це гідне забезпечення майбутнього кожного з нас на краще життя вже сьогодні.

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 103 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua