Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Самбірський відділ обслуговування громадян - сервісний центр ГУ ПФУ.

6 листопада 2019 року відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення
В засіданні робочої групи Самбірської районної державної адміністрації взяла участь начальник Самбірського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління ПФУ Львівської області Оксана Харо.

На комісію запрошено 19 приватних підприємців які проводять нарахування заробітної плати найманим працівникам менше мінімальної заробітної плати.
Було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу із суб’єктами підприємницької діяльності щодо дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів, легального використання найманої робочої сили, дотримання норми робочого часу та відпочинку, своєчасну сплату єдиного соціального внеску та інше. Для обліку стажу та сум заробітку керівник сервісного центру запропонувала зареєструватись на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України та розповіла про запровадження нової моделі звернення громадян за призначенням пенсії в ”один дотик” через вебпортал електронних послуг Фонду. Також про можливість СМС-інформування.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 234 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua