Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.

9 жовтня 2019 року перший заступник голови Самбірської райдержадміністрації Петро Герман провів засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На засідання запрошено суб’єктів господарської діяльності району, які виплачують мінімальну заробітну плату, або менше її рівня.
Легалізація трудових відносин та заробітної плати залишається актуальною темою сьогодення як в нашому районі так і в цілому по Україні. Часто працівники отримують офіційну зарплату меншу за мінімальну (або на рівні мінімальної), а решту зарплати - у «конверті». В такий спосіб роботодавці ухиляються від сплати податку. Не рідкість і випадки, коли працівники взагалі офіційно не оформлені на роботу. Це робиться роботодавцями для того, щоб мінімізувати витрати та отримати максимальний прибуток – наголосив Петро Михайлович.
Харо Оксана Гнатівна – начальник Самбірського відділу обслуговування громадян (сервісний центр), управління обслуговування громадян Головного УПФУ у Львівській області, наголосила, що офіційно неоформлена на роботу людина ризикує залишитися без права на отримання пенсії, оскільки працівник не має ніяких доказів для пiдтвердження дiйсного розміру своєї зарплати і трудового стажу.
Про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, дотримання норми робочого часу та відпочинку, встановлення вихідних днів та інше говорив Лизан П. О. – головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю Головного управління Держпраці у Львівській області.
Тимців І. М., директор Самбірського міськрайонного центру зайнятості, акцентував увагу на правильності оформлення соціально-трудових відносин.
Заступник начальника управління – начальник відділу оподаткування фізичних осіб Самбірського управління ГУ ДПС у Львівській області Малецький І. В., нага-дав, що на п ротивагу найманим працівникам, за яких сплачує єдиний соціальний внесок та звітує роботодавець, підприємцям необхідно самостійно дбати про зараху-вавння періоду діяльності до страхового стажу, щоб не позбавити себе майбутньої пенсії та інших соціальних гарантій та якщо у разі порушення законодавства про збір та ведення обліку єдиного внеску та інших податків та зборів, винні несуть відпові-дальність згідно із чинним законодавством.
За результатами засідання вирішено продовжити проведення інформаційно-роз’яс-нювальної роботи щодо питання виплати заробітної плати та повноти сплати податків та зборів серед суб’єктів господарювання району.

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 130 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua