Самбірська

районна державна адміністрація

Робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення продовжує свою роботу в напрямі легалізації трудових відносин. З цією метою 18 вересня 2019 року здійснено виїзд на територію х. Рудня Бісковицької сільської ради.

Основною метою виїзду було поінформувати підприємців, а також громадян, які працюють або шукають роботу, про можливі негативні наслідки нелегального працевлаштування. Суб'єктам господарської діяльності наголошувалося на дотриманні вимог чинного законодавства щодо законності провадження підприємницької діяльності, акцентовано увагу на обов’язковій наявності дозвільної документації, що регулює відповідний напрям здійснення господарської діяльності.
Підприємцям та найманим працівникам з метою недопущення ними норм чин-ного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників, трудового зако-нодавства, законодавства щодо сплати податків та зборів , рекомендовано ознайом-люватись з інформацією щодо роз'яснень законодавства на сайтах Самбірської РДА; Самбірського міськрайонного центру зайнятості; Самбірського управління ГУ ДФС у Львівській області; Самбірського відділу обслуговування громадян (сервісний центр), управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фон-ду України у Львівській області.
Отже, легалізація трудових відносин і заробітної плати, ліквідація прихованої зайнятостi - є одним з ключових напрямків роботи усіх державних органiв. І вирiшу-вати цю пробему треба спільними зусиллями - як державі, так і самим працівникам. Варто вже зараз відстою
вати свої конституцiйні права – вимагати від роботодавцiв офiційного оформлення трудових відносин.
Шановні громадяни!
Подбайте про достойне життя своєї громади, батьків та дітей – вимагайте від робото-давців офіційного оформлення трудових відносин. Адже легалізація заробітної плати – це гідне забезпечення майбутнього кожного з нас на краще життя вже сьогодні.

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 76 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua