Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.11 вересня 2019 року перший заступник голови Самбірської райдержадміністрації Петро Герман провів засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. На засідання запрошено суб’єктів господарської діяльності району, які виплачують мінімальну заробітну плату, або менше її рівня.

Актуальною темою сьогодення в нашому районі, як в цілому по Україні залишається легалізація трудових відносин та заробітної плати. На жаль, відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам законодавства. Часто працівники отримують офіційну зарплату меншу за мінімальну (або на рівні мінімальної), а решту зарплати - у «конверті». В такий спосіб роботодавці ухиляються від сплати податку. Не рідкість і випадки, коли працівники взагалі офіційно не оформлені на роботу. Це робиться роботодавцями для того, щоб мінімізувати витрати та отримати максимальний прибуток – наголосив Петро Михайлович.
Писанська Руслана Зеновіївна – головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово – економічного управління головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області, наголосила,що офіційно неоформлена на роботу людина ризикує залишитися без права на отримання пенсії оскільки працівник не має ніяких доказів для пiдтвердження дiйсного розміру своєї зарплати і трудового стажу, а також розповіла про можливість реєстрації на ВЕБ – порталі Пенсійного фонду України.
Про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, дотримання норми робочого часу та відпочинку, встановлення вихідних днів та інше, проінформував директор Самбірського міськрайонного центру зайнятості Тимців Іван Михайлович.
Заступник начальника відділу адміністрування податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску території обслуговування Самбірського управління ГУ ДФС у Львів-ській області Петрівський Ігор Дмитрович нагадав, що на противагу найманим праців-никкам, за яких сплачує єдиний соціальний внесок та звітує роботодавець, підприємцям необхідно самостійно дбати про зарахування періоду діяльності до страхового стажу, щоб не позбавити себе майбутньої пенсії та інших соціальних гарантій та якщо у разі несвоєчасної або не в повному обсязі сплати єдиного внеску до платника застосовуються фінансові санкції, а посадові особи, винні в порушенні законодавства про збір та ведення обліку єдиного внеску та інших податків та зборів, несуть відповідальність згідно із чинним законодавством.
За результатами засідання вирішено продовжити проведення інформаційно-роз’яс-нювальної роботи щодо питання виплати заробітної плати та повноти сплати податків та зборів серед суб’єктів господарювання району.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 69 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua