Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.

Робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення продовжує свою роботу в напрямі легалізації трудових відносин. З цією метою 4 вересня 2019 року здійснено виїзд на територію Городищенської сільської ради.
Мета виїзду - поінформувати підприємців, а також громадян, які працюють або шукають роботу, про можливі негативні наслідки нелегального працевлаштування.

Власників та найманих працівників поінформовано про вимоги чинного законодавс-тва щодо законності провадження підприємницької діяльності, акцентовано увагу на обов’язковій наявності дозвільної документації, що регулює відповідний напрям здій-снення господарської діяльності.
Підприємцям та найманим працівникам з метою недопущення ними норм чин-ного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників, трудового зако-нодавства, законодавства щодо сплати податків та зборів , рекомендовано ознайом-люватись з інформацією щодо роз'яснень законодавства на сайтах Самбірської РДА; Самбірського міськрайонного центру зайнятості; Самбірського управління ГУ ДФС у Львівській області; Самбірського відділу обслуговування громадян (сервісний центр), управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фон-ду України у Львівській області.
Отже, легалізація трудових відносин і заробітної плати, ліквідація прихованої зайнятостi - є одним з ключових напрямків роботи усіх державних органiв. І вирiшу-вати цю пробему треба спільними зусиллями - як державі, так і самим працівникам. Варто вже зараз відстою
вати свої конституцiйні права – вимагати від роботодавцiв офiційного оформлення трудових відносин.
Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.Шановні громадяни!
Подбайте про достойне життя своєї громади, батьків та дітей – вимагайте від робото-давців офіційного оформлення трудових відносин. Адже легалізація заробітної плати – це гідне забезпечення майбутнього кожного з нас на краще життя вже сьогодні.

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 188 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua