Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.

13 серпня 2019 року перший заступник голови Самбірської райдержадміністрації Петро Герман провів засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На засідання запрошено суб’єктів господарської діяльності у сфері роздрібної торгівлі та громадського харчування, які виплачують мінімальну заробітну плату, або менше її рівня.
«Питання легалізації заробітної плати, зайнятості населення, додержання вимог чинного законодавства про оплату праці та забезпечення соціальних гарантій працюючих сьогодні є одним із вагомих напрямків роботи на місцевому рівні», – наголосив Петро Михайлович.
Лизан Мирон Олексійович – головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю Головного управління Держпраці у Львівській області провів інформаційно-роз’яснювальну роботу з підприємцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників, трудового законодавства та Закону України «Про оплату праці». 
Харо Оксана Гнатівна – начальник Самбірського відділу обслуговування громадян (сервісний центр), управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області, наголосила на перевагах офіційного працевлаштування та розповіла про можливість реєстрації на ВЕБ – порталі Пенсійного фонду України.
Про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, дотримання норми робочого часу та відпочинку, встановлення вихідних днів та інше, проінформувала заступник директора Самбірського міськрайонного центру зайнятості Коваль Галина Михайлівна.
Старшим ревізором-інспектором відділу адміністрування податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску території обслуговування Самбірського управління ГУ ДФС у Львівській області Лозакович Ларисою Ярославівною було наголошено щодо своєчасності та повноти сплати податків та зборів, офіційного працевлаштування. 
За результатами засідання вирішено продовжити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо питання виплати заробітної плати серед суб’єктів господарювання району.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 103 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua