Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.

7 серпня 2019 року робочою групою на чолі з першим заступником голови районної державної адміністрації Петром Германом здійснено виїзд на територію Чукв’янської сільської ради.

Проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з підприємцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників, трудового законодавства та Закону України «Про оплату праці» в частині виплати мінімальної заробітної плати. Наголошено про розміри штрафних санкцій за порушення законодавства про працю, передбачені статтею 265 Кодексу законів про працю України.
Про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, дотримання норми робочого часу та відпочинку, встановлення вихідних днів та інше, проінформував директор Самбірського міськрайонного центру зайнятості Тимців Іван Михайлович. Також акцентував на правильності оформлення соціально-трудових відносин. 
Старшим ревізором-інспектором відділу адміністрування податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску території обслуговування Самбірського управління ГУ ДФС у Львівській області Лозакович Ларисою Ярославівною було наголошено щодо своєчасності та повноти сплати податків та зборів, офіційного працевлаштування. Було наголошено, що офіційне працевлаштування є гарантією соціального захисту працівника, кадрової стабільності та налагодженої роботи усіх учасників трудового процесу. 
Головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління головного управління ПФУ Львівської області Писанська Руслана Зеновіївна роз’яснила умови зарахування страхового стажу при обчисленні пенсії та важливості розміру заробітної плати для призначення пенсії . Для обліку стажу та сум заробітку запропонували зареєструватись на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 74 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua