Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.Стартував пілотний проект «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на Сході України та їхніх сімей». Його учасники та учасниці зможуть подати заявку на отримання індивідуальних грантів розміром до 400 євро для проходження професійних курсів із підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації в навчальних закладах України.

Пілотний проект впроваджується в трьох областях: Київська, Львівська та Дніпропетровська. 
Проект надає можливість ветеранам і ветеранкам отримати фінансування (грант до 400 євро), яке покриє їхнє навчання, підвищення кваліфікації або перекваліфікацію. Ветеран сам за своїм бажанням та мотивацією обирає нову професію або підвищення кваліфікації старої, обирає курси, приходить до нас на дводенний тренінг. Тренінг є обов’язковим для входження в проект, тому що на ньому військовий психолог та наші кар’єрні консультанти готують учасника або учасницю до того, як військові навички пристосувати до цивільної професії. На другий день тренінгу наші консультанти допомагають і тренують учасників заповнити заявку на отримання гранту, далі протягом двох тижнів ветеран із допомогою Центру зайнятості вільних людей повинен обрати той курс, який дасть йому можливість розвиватися та професійно зростати.
Обмежень щодо тематики курсів немає. Наприклад, це може бути отримання водійських прав, якщо учасник або учасниця обґрунтують, що це потрібно їм для подальшого професійного зростання.

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 79 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua