Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.

14 травня 2019 року робочою групою на чолі з першим заступником голови районної державної адміністрації Петром Германом здійснено виїзд на територію Рудківської міської ради.

Було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з підприємцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників, трудового законодавства та Закону України «Про оплату праці» в частині виплати мінімальної заробітної плати, яка становить 4173 гривень. Наголошено про збільшення розмірів штрафних санкцій за порушення законодавства про працю, передбачені статтею 265 Кодексу законів про працю України.
Серед підприємців розповсюджено інформаційні листівки щодо переваг задекларованої праці.
Про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, дотримання норми робочого часу та відпочинку, встановлення вихідних днів та інше, проінформував директор Самбірського міськрайонного центру зайнятості Тимців Іван Михайлович. Також акцентував на правильності оформлення соціально-трудових відносин. 
Слід пам’ятати, що офіційне оформлення працевлаштування є гарантією соціального захисту працівника, кадрової стабільності та налагодженої роботи усіх учасників трудового процесу. Водночас, для роботодавця – це і позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків.
За результатами засідання вирішено продовжити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи у сфері виплати заробітної плати серед суб’єктів господарювання району.

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 166 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua