Самбірська

районна державна адміністрація

Результат пошуку зображень за запитом "Щодо надання реабілітаційних послуг дітям з церебральним паралічем"

Кабінетом Міністрів України прийнята постанова від 27.03.2019 №309 «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу» (далі - постанова).

Постановою передбачено запровадження нового механізму забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом «гроші ходять за людиною», що дозволяє Вам самостійно обрати заклад незалежно від форми власності, місця його знаходження, але які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики.
Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до місцевого органу соціального захисту населення заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями:
• паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;
• індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;
• виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).
Водночас повідомляємо, що за отриманням додаткової інформації, Ви можете звернутись до спеціаліста управління соціального захисту населення Самбірської райдержадміністрації за адресою: м. Самбір, вул. Мазепи, 8, адмінбудинок, каб. № 5.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 111 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua