Самбірська

районна державна адміністрація

Управління СБ України у Львівській області оприлюднило результати роботи за 2011 рік

 

Управління праці та соціального захисту населення Самбірської райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до Закону України від 15.03.2011 року № 3133 – IV «Про внесення змін до деяких законів України щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та інвалідам» з 01.01.2012р. підвищено розмір державної соціальної допомоги на догляд деяким категоріям інвалідів, зокрема, інвалідам підгрупи А першої групи з числа малозабезпечених, які одержують пенсію за віком або за вислугу років чи по інвалідності.

Норма п. 3 постанови Кабінету Міністрів України від 02.04.2005р. № 261 стосовно того, щодо малозабезпечених осіб, що мають право на державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам і державну соціальну допомогу на догляд належать особи, середньомісячний сукупний дохід яких за останні шість календарних місяців або два квартали, що передують місяцю звернення за призначенням допомоги не перевищує прожитковий мінімум, визначений для осіб, які втратили працездатність.

Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та інвалідам» розширено також коло інвалідів І групи, які матимуть право одержувати державну соціальну допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам». Право на призначення цієї допомоги мають інвалідам І групи, середньомісячний сукупний дохід яких не перевищує 115 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Згідно вищезазначеного тим одержувачам державної соціальної допомоги, які віднесені до підгрупи А першої групи буде нараховуватись державна соціальна допомога на догляд у розмірі 30% прожиткового мінімуму, визначеного для осіб, які втратили працездатність у січні 2012р.

За більш детальною інформацією, звертатись в управління праці та соціального захисту населення Самбірської райдержадміністрації за адресою м. Самбір, вул. Мазепи, 8, кабінет № 1.

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 63 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua