Самбірська

районна державна адміністрація

May be an image of одна або кілька осіб та текст
У зв’язку з закінченням строку повноважень чинного складу громадської ради при Самбірській районній державній адміністрації та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 (зі змінами), сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю оголошує відбір кандидатів для участі в ініціативній групі з підготовки та проведення установчих зборів громадської ради при Самбірській райдержадміністрації.
Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства до роботи в ініціативній групі, основним завдання якої є підготовка установчих зборів громадської ради та обрання нового складу.
Для участі необхідно подати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. такі документи:
- письмове рішення керівника ІГС, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в ініціативній групі. Документ має бути підписаний уповноваженою особою, а підпис може бути скріплений печаткою;
- заяву делегованого представника ІГС про згоду на участь у роботі ініціативної групи. Із зазначенням повного найменування ІГС, контактні дані ІГС (адресу, телефони, e-mail), дату складання заяви;
- згоду делегованого представника на обробку та оприлюднення його персональних даних;
- біографічну довідку делегованого представника ІГС, що обов'язково містить прізвище, ім’я, по батькові, контактний телефон та посаду в ІГС (за наявності).
Термін подачі документів до 17:00 год 26.03.2021.
Контактна особа – Надія Арабська, провідний інспектор сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Самбірської райдержадміністрації, тел. 0680517151.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 109 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua