Самбірська

районна державна адміністрація

6 вересня 2018 року відбулося засідання громадської ради при Самбірській районній державній адміністрації під керівництвом голови громадської ради І.Романяка.

На засіданні обговорено питання, які будуть заслуховуватись на XVIII сесії Самбірської районної ради VII скликання, а саме:

  1. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку.
  2. Про дотримання вимог проживання, виховання та навчання дітей, позбавлених батьківського піклування, що проживають в районному дитячому будинку «Рідний дім», сім’ях опікунів та піклувальників.
  3. Про підготовку об’єктів ЖКГ до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 років.

Окрім того, про важливість  дотримання водіями вантажних транспортних засобів вагових параметрів та вимог дорожніх знаків  розповів начальник управління агропромислового розвитку М. Аннич.

Значну увагу приділено ключовій реформі Міністерства освіти і науки - Новій українській школі. Що змінилося для школярів з 1 вересня 2018 року розповіла в. о. відділу освіти О.Хула.

«Першокласників навчатимуть за новим Державним стандартом початкової освіти, складеним згідно з Концепцією Нової української школи та новим Законом про освіту, що дасть можливість дітям розвиватися всебічно, формувати необхідні для успішного навчання і життя компетентності», - зазначила вона.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 66 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua