Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Громадська рада при ДАБІ у Львівській області.

11 липня 2018 року рішенням Громадської ради при ДАБІ України було створено територіальний осередок Громадської ради при ДАБІ України у Львівській області. Згідно положення про діяльність ради, основними завданням є здійснення громадського контролю за діяльністю Держархбудінспекції та дотриманням законодавства у сфері містобудування.

Члени Громадської ради активно беруть участь у консультаціях з громадськістю, публічних обговореннях, конференціях та круглих столах. Розглядають пропозиції інститутів громадянського суспільства та звернення громадян з питань, що належать до компетенції Громадської ради, аналізують та узагальнюють їх, а також дають на них усні та письмові відповіді.

На основі опрацьованої інформації Громадська рада формує пропозиції та направляє інформаційні запити до Держархбудінспекції у Львівській області з метою врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики з питань контролю у сферах містобудування, а також з метою своєчасного реагування Держархбудінспекцією на звернення громадян щодо порушень містобудівного законодавства.

Світлина від Громадська рада при ДАБІ у Львівській області.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 344 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua