Самбірська

районна державна адміністрація

5 червня 2018 року відбулося засідання громадської ради при Самбірській районній державній адміністрації під керівництвом голови громадської ради І. Романяка.

У ході засідання розглянуто низку важливих питань, зокрема щодо стану реалізації інфраструктурних проектів у районі в 2018 році, впровадження медичної реформи, монетизації пільгових перевезень пасажирів на приміських та міжміських маршрутах на території Самбірського району.

На Самбірщині розпочалась реалізація інфраструктурних проектів. З їхнім переліком, механізмами реалізації та джерелами фінансування ознайомила начальника відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Т.Курман.

Щодо монетизації пільгових перевезень пасажирів на приміських та міжміських маршрутах на території Самбірського району виступила начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації О.Добрянська, яка назвала перелік осіб, які входитимуть у пільгові категорії та розповіла про механізм відшкодування коштів за перевезення.

В рамках медичної реформи з 2 квітня в Україні стартувала кампанія з обрання лікаря. Про стан стан реалізації приписної кампанії на Самбірщині доповів в.о.головного лікаря КЗ Самбірський районний центр ПМСД Р. Феник. З його слів, за звітний період у Самбірському районі підписано 7775 угод із сімейними лікарями. «Якщо людина фізично не може завітати до лікаря, щоб підписати з ним декларацію, це може зробити її законний представник. У будь-якому разі без допомоги ніхто не залишиться, до кінця року такі пацієнти можуть обслуговуватися у своїх дільничних лікарів та користуватися усіма видами медичної допомоги», - запевнив Р. Феник. Присутніх ознайомлено з етапами впровадження медичної реформи та алгоритмом укладання угод із сімейними лікарями.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 84 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua