Самбірська

районна державна адміністрація

Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА проводить конкурс проєктів серед інститутів громадянського суспільства. На нього уже почали подавати власні ідеї зацікавлені громадські організації.  

«Ми вже маємо перших учасників конкурсу. Зокрема, свої конкурсні пропозиції вже подав відокремлений підрозділ громадської організації «Правий сектор» у Львівській області», - розповіла начальник відділу комунікацій з громадськістю департаменту Христина Швец.

Тим, хто ще роздумує, сьогодні в онлайн-форматі роз’яснили умови участі у конкурсі проєктів від Львівської ОДА та наголосили на основних вимогах до конкурсної пропозиції та пріоритетних завданнях. Серед них: підвищення спроможності інститутів громадянського суспільства, розвиток громадянського суспільства в територіальних громадах, соціально-економічний розвиток, культурно-просвітницька діяльність.

«Ми звернули увагу, що рівень виконання проєкту повинен бути обласний. Тобто провадження проєктної діяльності у більш як половині районів області (не менше 4-х районів) та/або забезпечення участі у такій діяльності осіб з більш як половини районів області»,-  додала Христина Швец.

Детальну інформацію щодо конкурсу можна переглянути за посиланням.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 533 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua