Самбірська

районна державна адміністрація

3 квітня 2019 року у готелі «Дністер» стартувало VII засідання Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

Зазначимо, що  на регіональному рівні Платформа громадянського суспільства Україна-ЄС у Львові збирається вперше.

Разом з представниками від Уряду України, Представництва ЄС в Україні та Єврокомісії українські та європейські члени Платформи спільно проаналізують виконання Угоди про асоціацію та окреслять пріоритети європейської інтеграції  України на 2019 рік.

Участь у засіданні також взяв перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.

«Для Львівщини є стабільним сталий розвиток громадянського суспільства, розвитогк демократії. І, звісно, наш народ, наше населення має давні корені і традиції інтеграції в Європейський Союз і відстоювання європейських цінностей. Саме Львівщина була одною з ініціаторів відстоювання наших прав під час Революції Гідності, Помаранчевої революції, коли над нашою країною нависла певна загроза. Сьогодні ми говоримо про ті досягнення, які ми  здобули. Я вважаю, що це – наша спільна робота: країн ЄС, України та громадських організацій. Згідно з соціологією, 80% населення Львівщини підтримують вступ України у Європейське співтовариство та 70% «за» членство у Північноатлантичному оборонному Альянсі. Саме чинний Президент України Петро Порошенко своїми реальними кроками зумів на конституційному рівні закріпити інтеграцію України в ЄС та в НАТО. І це саме те, що український народ відстоював на Майдані і продовжує сьогодні зі зброєю в руках захищати на Сході країни. І це не лише наші цінності - це цінності усієї Європи», - зазначив Ростислав Замлинський.

Окрім того, він відмітив, що на Львівщині реалізують багато ініціатив за підтримки саме ЄС, які є успішними. Серед них: реформа децентралізації; економічна складова, зокрема, залучення інвестицій та розвиток підприємницького капіталу та інші.

«Перед нами сьогодні стоїть багато викликів, але конкретними справами і діями ми можемо досягнути неабияких результатів. Починаючи від успіху об’єднаних територіальних громад і закінчуючи успіхом реалізації проектів Міжнародної технічної допомоги», - додав Ростислав Замлинський.

За підсумками роботи завтра, 4 квітня, Платформа громадянського суспільства Україна-ЄС ухвалить спільну декларацію, де громадянське суспільство з України та ЄС офіційно звернеться до Києва та Брюсселя з оцінкою та пропозиціями щодо виконання Угоди про асоціацію.

Нагадаємо, що «Українська сторона Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС» (УС ПГС) є частиною Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС, що створена у відповідності до ст. 469-470 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. ПГС є органом, який складається з представників громадянського суспільства України з однієї сторони і членів Європейського економічного і соціального комітету (ЄЕСК) - з іншої.

Процес утворення УС ПГС був розпочатий у травні 2014 р., коли внаслідок публічного обговорення було створено Оргкомітет.

УС ПГС складається з 15 членів – представників різних секторів громадянського суспільства - громадських об’єднань, профспілок та організацій роботодавців, які затверджені Асамблеєю УС ПГС у відповідності до Регламенту:

  • 6 координаторів робочих груп УС ПГС;
  • 3 представників громадських об’єднань;
  • 3 представників профспілок національного рівня;
  • 3 представників організації роботодавців національного рівня.

Головування в УС ПГС здійснюється на ротаційній основі.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 130 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua