Самбірська

районна державна адміністрація

Картинки по запросу повідомлення ініціативної групи

15 березня 2019 року відбудуться установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Самбірській районній державній адміністрації, за адресою: 81400, м. Самбір, вул. Мазепи, 8 (41 каб.).

Початок зборів об 11 год. (при собі мати документ, що засвідчує особу).

До участі в установчих зборах запрошуються представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі — інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

Перелік документів для участі представників ІГС в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Самбірській районній державній адміністрації

  1. Заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (далі: ІГС).
  2. Рішення ІГС (витяг з протоколу) щодо делегування свого представника до участі в установчих зборах, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради.
  3. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації.
  4. Копія виписки з ЄДРП або свідоцтво про державну реєстрацію, та витяг зі Статуту (Положення) ІГС або Статут (Положення) ІГС щодо цілей і завдань діяльності організації, засвідчені в установленому порядку.
  5. Інформація про результати діяльності ІГС (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання ІГС відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, за період діяльності).
  6. Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.
  7. Інформація про отримання ІГС, як володільцем бази персональних даних його членів, згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних.
  8. Електронна версія документів на USB флеш-накопи́чувачі.

Прийом документів триватиме до 4 березня 2018 року (включно).

Телефон для довідок: 0680517151 – Арабська Надія

 

Голова ініціативної групи                                                      Ревть Руслана

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 59 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua