Самбірська

районна державна адміністрація

29 листопада 2018 року в сесійній залі Самбірської районної ради проведено спільне засідання колегії районної державної адміністрації та громадської ради при райдержадміністрації.

На порядок денний винесено наступні питання:

1.      Про очікуване виконання районного бюджету у 2018 році та про проект районного бюджету на 2019 рік.

2.      Про стан залучення інвестицій в економіку району.

3.      Різне.

За інформацією начальника фінансового управління райдержадміністрації О. Парпієвої, обсяг дохідної частини загального фонду районного бюджету на 2019 рік без урахування міжбюджетних трансфертів визначено в сумі 21 300,0 тис. грн. У проекті районного бюджету основну частку в доходах загального фонду становитимуть надходження податку на доходи фізичних осіб – 20 500,0 тис. грн. Найбільшими платниками якого є бюджетні установи та Ралівська «Сонячна станція», Ралівське УЖКГ/1, КП «Ралівське ВУЖКГ/1, ТзОВ «Рудківська цегла ЕЛІТ», ТзОВ «Галицька художня кераміка», ПФ «Білаки», ПрАТ«Вістовицька кераміка», ТОВ «Захід-Агро МХП», ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» та інші.

Присутніх також ознайомлено із станом залучення інвестицій в економіку Самбірського району. «За статистичними даними впродовж 9-ти місяців 2018 року в економіку району було вкладено 99,1 млн. грн. капітальних інвестицій, що на 32 % більше у порівнянні із аналогічним періодом 2017 року. Основними інвестиційними джерелами є кошти підприємств та організацій, кошти державного та місцевого бюджетів, кошти населення, міжнародна технічна допомога», - зазначила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Т. Курман.

За результатами обговорення до проекту рішення районного бюджету Самбірського району на 2019 рік внесено зміни та доповнення, які розглядатимуться на сесії районної ради 7 грудня 2018 року.

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 55 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua