Самбірська

районна державна адміністрація

hrom

21 листопада о 14.00 год. відбулося засідання Громадської ради при Самбірській районній державній адміністрації щодо питань, які будуть заслуховуватись на засіданні Колегії РДА 24 листопада 2016 року за участю керівника апарату Руслани Ревть.

У ході обговорення питань начальник відділу містобудування та архітектури Самбірської районної державної адміністрації Ігор Когут виступив з інформацією про роботу відділу містобудування та архітектури Самбірської районної державної адміністрації в 2016 році, у якій він зазначив, що протягом 2016 року розроблено 8 генеральних планів, за межами населених пунктів надано 8 дозволів на розробку ДПТ та прийнято 7 розпоряджень про затвердження, проведе 9 засідань містобудівних рад і розроблено і затверджено 9 детальних планів територій. Станом на 10.11.2016 року підготовлено та видано 83 будівельні паспорти на забудову земельних ділянок, підготовлено та видано 372 висновки по проектах землеустрою щодо відводу земельних ділянок для містобудівних потреб; що активно проводиться робота по сприянню будівництва магістрального газопроводу-інтерконектора Дроздовичі - Більче – Волиця, зокрема розміщення площадкових об’єктів , підготовлено відповідне розпорядження про надання дозвола на виготовлення детального плану територій.

Про стан превентивних заходів Самбірського відділу поліції головного управління НП у Львівській області доповів Пітусь Степан Степанович – начальник сектору превенції патрульної поліції Самбірського відділу ГУ НП України у Львівській області зазначив, що з початку лютого 2016 року в Самбірському ВП створені нові підрозділи патрульної поліції, кожен з яких складається з 4-х однакових за штатною побудовою секторів реагування патрульної поліції та сектору превенції. Працівники поліції цілодобово забезпечують оперативне реагування на повідомлення про правопорушення та інші події, у межах компетенції здійснюють їх розгляд, а також комплекс превентивних заходів шляхом патрулювання території обслуговування, виявлення та припинення правопорушень, застосування визначених законодавством заходів. За звітний період працівниками Самбірського ВП виявлено та задокументовано 13 кримінальних правопорушень у сфері незаконного обігу наркотиків. Слідчими розслідуються 4 кримінальні правопорушення, передбачені   ст.. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Волошин Любов Михайлівна – начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації доповіла «Про стан виконання Програми забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Самбірському районі на 2016-2018 роки». За станом на 15 листопада 2016 року на первинному обліку служби у справах дітей перебуває 56 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На квартирному обліку у виконавчих комітетах сільських , селищних та міських рад перебуває 25 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують покращення житлових умов. Згідно рішення сесії Самбірської районної ради від 25.02.2016 року № 54 «Про внесення змін до рішення Самбірської районної ради від 29.12.2015 року № 40 «Про районний бюджет Самбірського району на 2016 рік» на фінансування даної Програми у 2016 році у районному бюджеті передбачено 120 тис. грн.. Відповідно до рішення Новокалинівської міської ради від 20.04.2016 року №227 «Про забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Новокалинівській ОТГ в 2016 році», у бюджеті Новокалинівської об’єднаної територіальної громади на 2016 рік передбачено кошти в сумі 120 тис. грн. на придбання житла дітям, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території Новокалинівської об’єднаної територіальної громади. 31 травня 2016 року комісія з питань захисту прав дитини  при Самбірській районній державній адміністрації  вирішила позачергово забезпечити в рівних частинах житлом 4-х дітей, позбавлених батьківського піклування.

Рішенням Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей , позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Самбірському районі від 07.06.2016 року визначено житловий об’єкт для придбання 4 дітям, позбавлених батьківського піклування, який знаходиться у с. Чернихів. Самбірського району Львівської області, проведено його обстеження та складено відповідний акт, в якому зазначено технічний стан житлового будинку, наявність комунікацій, вартість об’єкта, висновок про можливість проживання дітей.

На 2017 рік програмою передбачено придбати житло 2 дітям-сиротам у с. Пиняни та с. Стрілковичі.

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 267 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua