Самбірська

районна державна адміністрація

ПРОЕКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

УКРАЇНА

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

«» рокуСамбір№

Про затвердження Плану заходів реалізації у Самбірському районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 рік

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 року № 968 «Про затвердження Порядку планування та моніторингу реалізації органами виконавчої влади Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні», з метою забезпечення моніторингу стану реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, затвердженої Указом Президента України від 24 березня 2012 року № 212/2012 «Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації»:

1.Затвердити План заходів реалізації у Самбірському районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 рік (надалі – План), згідно з додатком.

2.Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації (А. Німеровська):

2.1.Забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації затвердженого Плану. 

2.2.Забезпечити до 01 лютого 2016 року оприлюднення на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації звіту за результатами публічного громадського обговорення проекту Плану та річного звіту про результати діяльності районної державної адміністрації з реалізації у 2015 році державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства. 

2.3.Надіслати до Львівської обласної державної адміністрації гіпертекстове посилання на вищевказані документи для розміщення в рубриці «Громадянське суспільство і влада».

2.4.До 15 листопада 2016 року розробити та оприлюднити на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації проект річного Плану на наступний рік.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

Олег Домчак

Додаток

до розпорядження голови районної державної адміністрації

від «   »                 року № __

 

План заходів

реалізації у Самбірському районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 рік

 

1.Забезпечити залучення представників інститутів громадянського суспільства до формування та реалізації державної політики, шляхом проведення регулярних консультацій (діалогу) із громадськістю з найважливіших питань життя суспільства та району, у процесі прийняття рішень районною державною адміністрацією.

Структурні підрозділи районної державної адміністрації

Термін: впродовж 2016 року

2.Забезпечити взаємодію з інститутами громадянського суспільства у питаннях поширення інформації про їх діяльність в районі та здійснювати постійну інформаційну підтримку реалізації їх програм і проектів.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації;

структурні підрозділи районної державної адміністрації

Термін: впродовж 2016 року

3.Забезпечити при наданні фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства дотримання Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 року № 1049.

Структурні підрозділи районної державної адміністрації

Термін: впродовж 2016 року

4.Забезпечити взаємодію структурних підрозділів районної державної адміністрації під час проведення громадських експертиз діяльності районної державної адміністрації.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю районної державної адміністрації

Термін: постійно

5.Здійснювати інформаційне наповнення рубрики «Громадянське суспільство» на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю районної державної адміністрації

Термін: постійно

6.Провести аналіз виконання структурними підрозділами районної державної адміністрації орієнтованого плану проведення консультацій з громадськістю у Самбірській районній державній адміністрації в 2016 році та забезпечення структурними підрозділами районної державної адміністрації виконання функцій щодо сприяння розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до реалізації державної політики.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю районної державної адміністрації;

структурні підрозділи районної державної адміністрації

Термін: до 19 грудня 2016 року

7.Сприяти розвитку волонтерського руху на Самбірщині.

Структурні підрозділи районної державної адміністрації 

Термін: постійно

8.Забезпечити участь представників Громадської ради при районній державній адміністрації у роботі колегій та інших консультативно-дорадчих органів, створених у структурних підрозділах районної державної адміністрації.

Структурні підрозділи районної державної адміністрації 

Термін: постійно

 

 

Керівник апарату районної державної адміністраціїРуслана Ревть

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 281 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua