Самбірська

районна державна адміністрація

Максим Козицький під час форуму «Реформа старшої школи. Зміни на часі?»

Максим Козицький під час форуму «Реформа старшої школи. Зміни на часі?»

Учасниками форуму є, зокрема, експерти українсько-шведського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» та освітяни області.

Сьогодні, 21 вересня, на Львівщині відбувається форум «Реформа старшої школи. Зміни на часі?», який організувало Львівське регіональне відділення Всеукраїнської Асоціації ОТГ за підтримки Львівської ОВА та Львівської облради.

Організатори зазначають, що учні 10-12 класів в Україні здобуватимуть повну загальну середню освіту не в загальноосвітніх школах та гімназіях, а в ліцеях, й ця освіта буде профільною. Але, зосереджуючи увагу здебільшого на факті зміни місця навчання, не всі розуміють, для чого ця реформа потрібна. Поки що існує чимало проблем, певних невизначеностей та запитань, як це все відбуватиметься. Тож під час форуму обговорюють чинники, які впливають на якість освіти, чому старша школа в Україні потребує змін, які типи ліцеїв можуть бути у старшій школі, а також проведуть SWOT-аналіз діяльності старшої школи станом на сьогодні.

Одним зі спікерів заходу був начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Він наголосив, що можливість отримати якісну освіту – це квиток в життя і запорука успішного майбутнього нашої держави.

«Мені б хотілося, щоб освіта на Львівщині була найкращою в Україні. Моя донька ходить у сьомий клас, і мені важливо, щоб у неї було майбутнє. Щоб було майбутнє – має бути можливість здобути якісну освіту, бо це квиток в життя і запорука успішного майбутнього учня і нашої держави.

Для нас реформа мережі закладів освіти, яка зараз триває в Україні, вкрай важлива. Потрібно,  щоб створення ліцеїв відбувалося якнайшвидше і діти отримували якісну освіту. У наших силах зробити те, щоб наші діти мали майбутнє. Дитина у школі повинна відчувати здорову конкуренцію, а вчитель – задоволення від того, що він дає знання.

Дякую громадам за те, що працюєте над мережею і дякую за те, що більше ніж 90% шкіл області розпочали навчання очно», – зазначив очільник Львівщини.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 76 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua