Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Сьогодні, 30 листопада, визначився переможець Другої молодіжної спартакіади Самбірщини серед збірних команд ОТГ та сільських рад. Ним стала Рудківська ОТГ.

Молодіжна спартакіада Самбірщини - змагання, які минулого року започаткувала Самбірська районна організація ВФСТ «Колос» та Федерація футболу Самбірського району. Спартакіада охоплює сім видів спорту серед юнаків та дівчат 2001 р.н. і молодших. Мета змагань - залучити молодь до активних занять спортом, підготовка спортивного резерву для участі у дорослій спартакіаді.

“Самбірщину можна поставити у приклад іншим районам, адже тут фізична культура та спорт популяризуються і розвиваються не тільки у райцентрі, а й у менших містечках та селах, про що свідчать сьогоднішні змагання”, - зазначив на відкритті змагань начальник управління фізичної культури та спорту Роман Хім’як.
Цьогоріч участь у спартакіаді взяли 15 команд, а це близько 400 юних учасників. Найбільш видовищними традиційно були баталії з перетягування канату, волейболу, рукоборства, гирьового спорту. Боротьба тривала понад 6 годин.

Беззаперечним лідером у другій Молодіжній спартакіади стала команда Рудківської ОТГ другу сходинку посіли представники Кульчицької сільської ради, бронзовими призерами стали спортсмени Волебаранецької ОТГ.

Кожна з команд у подарунок отримала волейбольний м’яч та пам’ятний диплом. Призери у кожному виді - медалі, дипломи, статуетки, команди – кубки, а також комплекти шахів, шашок, тенісних ракеток, спортивної форми.

За інформацією Голови організаційного комітету Руслана Хомина.

Світлина від Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.Світлина від Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Світлина від Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.Світлина від Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 69 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua