Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.20 листопада 2019 року в с. Воля- Баранецька на базі Воле-Баранецької СЗШ І-ІІ ст. та в с. Баранівці на базі Баранівецького НВК відбулися заходи неформальної освіти: волонтером Львівського обласного молодіжного центру Аліною Шаповалою та головним спеціалістом сектору з питань молоді та спорту Самбірської районної державної адміністрації Галиною Васютою проведено тренінг для учнів 8-9 класів (Воле-Баранівецької СЗШ І-ІІ ст. 14 осіб) та учнів 9-11 класів (Баранівецького НВК 40 осіб) на тему «Можливості для молоді».

Обговорено ряд важливих питань: визначення "можливість" (це дія, що може відбутися або ні); які є громадські організації (львівський обласний молодіжний центр, фундація регіональних ініціатив, територія ініціативної молоді, українські студенти за свободу та інші); розглянули проєкт будуємо Україну разом (якщо не я, то хто?).
Переглянули відеоролик «Будуємо Україну разом» у Дрогобичі. Будуємо Україну Разом (БУР) - це волонтерський табір, який через спільну працю об’єднує активну молодь, виховує в ній соціальну відповідальність та розвиває локальні громади у різних куточках України. Основним фокусом роботи на волонтерському таборі є допомога соціально незахищеним сім'ям з облаштування їхніх помешкань. Підсумовуючи підсумки, можна зробити висновок з тренінгу «світ відкривається для вас, тільки коли ви відкриті».
Цікавою і різноманітною була інтерактивна вправа «еволюція», яка допомогла учасникам не тільки підняти свій настрій, але й згуртуватися до співпраці.
Самбірська районна державна адміністрація висловлює щиру подяку Львівському обласному молодіжному центрі за змістовний та ефективний тренінг.

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 101 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua