Самбірська

районна державна адміністрація

Картинки по запросу Конкурс для студентів з призамиКіберспортивний портал EGamersWorld запрошує всіх студентів взяти участь у конкурсі з цінними призами - "Напиши про кіберспорт"! Правила участі в конкурсі дуже прості - необхідно в період з 20 вересня 2019 до 20 грудня 2019 написати невелику роботу про кіберспорт або комп'ютерні ігри і надіслати в нашу редакцію.

Після закінчення конкурсу наші фахівці вивчать надіслані роботи і виберуть 3 кращі. Автори цих робіт отримають цінні призи: 1 місце - навушники HyperX Cloud Stinger Core 2 місце - клавіатура Trust GXT 285 Advanced і миша Bloody V7M 3 місце - ігрова поверхня HyperX Fury S Pro NaVi Edition Конкурс буде цікавий, в першу чергу, всім любителям змагальних комп'ютерних ігор. Участь у конкурсі безкоштовна! Мета конкурсу – популяризація галузі змагальних ігор, як перспективної для побудови кар'єри з будь-якою академічною спеціальністю.
Детальна інформація про конкурс Є питання? З усіх питань щодо конкурсу ви можете писати на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Що таке кіберспорт? Кіберспорт, Еспорт — спортивні змагання з відеоігор. Історія електронного спорту почалася з гри Quake, яка мала режим мережевої гри через LAN або інтернет. Завдяки популярності гри Doom, в 1997 році в США з'явилася перша ліга електронного спорту — Cyberathlete Professional League (CPL). Відтоді з'явилося багато нових ліг із кіберспорту. Світова аудиторія кiберспорту у 2015 році становила 226 мільйонів людей. А вже у 2019 році прогнозована аудиторія глядачів становить 450 мільйонів. У кіберспорті себе можуть знайти не тільки гравці, але і представники широкого спектру професій — програмісти, дизайнери, IT-фахівці, фахівці в галузі телебачення, маркетологи, журналісти, спортивні аналітики, фахівці, психологи, медики, фахівці в галузі суспільних відносин, фахівці з туризму та багато інших.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 149 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua