Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Сьогодні, 16 жовтня 2019 року, учні 9 класів (22 осіб) Баранівецького НВК та Берестянської СЗШ І-ІІ ст. взяли участь у профорієнтаційній екскурсії в м. Самбір, де знаходиться ТОВ «Молокозавод Самбірський».

Зустріла школярів бактеріолог молокозаводу Анна Гриник, яка розповіла учням історію виникнення молокозаводу, правила і техніку безпеки на підприємстві, види сирів: «Естонський», «Гауда», «Сметанковий» та інші. Під час екскурсії учні познайомилися з процесом виготовлення сиру: прийом молока, проба молока на вміст жиру, дослідження аналізу молока, який визначає густину і кислотність молока, сироваріння, преси, солені ванни, дозрівання сиру. Сир, виготовлений у нас, без всяких хімічних добавок, з використанням спеціальних заквасок, дуже смачний, приваблює своєрідним ароматом.

Під час таких заходів школярі роблять для себе багато відкриттів, вчаться шанувати людську працю, цінувати її результат! Ця екскурсія була не лише цікавою та пізнавальною, а й смачною! Учнів пригостили різними видами сирів.

Самбірська районна державна адміністрація висловлює подяку керівництву ТОВ «Молокозавод Самбірський» за сприяння в організації профорієнтаційної екскурсії.

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 65 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua