Самбірська

районна державна адміністрація

Назва містобудівної документації: «Детальний план території для зміни цільового призначення земельної ділянки в адміністративних межах Новокалинівської міської ради (за межами населеного пункту м. Новий Калинів) Самбірського району  Львівської області», розроблений з метою зміни цільового призначення земельної ділянки та встановлення планувальних та містобудівних обмежень у використанні.

Основні техніко – економічні показники: 

 • Площа земельної ділянки: - 0,0724 га;
 • Площа забудови – 258,0 м2;
 • Коефіцієнт забудови – 36%;
 • Благоустрій – 466,0 м2;
 • Площа озеленення – 86,0 м2;
 • Площа тротуарного покриття – 38,0 м2;
 • Поверховість 1 пов. + мансарда

Графічні матеріали:

 • План існуючого використання території суміщений із схемою існуючих інженерних мереж М 1:1000;
 • Проектний план суміщений з проектними планувальними обмеженнями, основними напрямки руху транспорту та пішоходів. Інженерні мережі. М 1: 1000
 • План червоних ліній. Поперечний профіль вулиці. М 1: 1000

 Замовник містобудівної документації: Самбірська районна державна адміністрація.

 Підстава для розроблення містобудівної документації: Розпорядження Самбірської районної державної адміністрації №20 від 2 березня 2021р.; «Про надання дозволу на розроблення детального плану території для зміни цільового призначення земельної ділянки в адміністративних межах Новокалинівської міської ради (за межами населеного пункту м. Новий Калинів) Самбірського району  Львівської області».

Інформацію про місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: З матеріалами проекту містобудівної документації у паперовому вигляді можна ознайомитися у секретаря Новокалинівської міської ради (за адресою м. Новий Калинів, пл. Авіаціі 1а, приміщення міської ради)

Посадова  особа  замовника містобудівної документації,  відповідальна  за забезпечення організації розгляду пропозицій: головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури Самбірської РДА Андрій Шуркавський (м. Самбір вул. Мазепи 8. Каб. 19 а)

Строк подання і  строк  завершення  розгляду пропозицій: з 7 квітня 2021 року до 21 квітня 2021 року та протягом періоду проведення громадських слухань, в робочі дні з 9-00 год. до 16-00 год.

 

Пропозиції приймаються: у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції до проекту  містобудівної документації мають право подавати:

 • повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
 • юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
 • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
 • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
 • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

 

 Пропозиції  подані особами  після встановленого  строку, залишаються без розгляду.

Громадські слухання проекту містобудівної документації відбудуться на території Новокалинівської міської ради (за адресою м. Новий Калинів, пл. Авіаціі 1а, приміщення міської ради) 22 квітня 2021 року о 11 год. 00 хв.

МАТЕРІАЛИ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ:

План існуючого використання території суміщений із схемою існуючих інженерних мереж

Проектний план суміщений з проектними планувальними обмеженнями, основними напрямки руху транспорту та пішоходів

План червоних ліній

 

 

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua