Сьогодні під керівництвом заступника голови Самбірської РДА Василя Вісьтака (
Vistak Vasyl) відбулась нарада з актуальних питань соціально-економічного розвитку та фінансового забезпечення району за підсумками 2024 року, в якій взяли участь начальник Самбірської ДПІ ГУ ДПСУ у Львівській області Михайло Білий, в.о. директора Самбірської філії Львівського обласного центру зайнятості Іван Тимців, начальниця відділу обслуговування громадян №3 (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Львівській області
Лариса Казан, в.о. начальника Самбірського управління ДКСУ Львівської області Ірина Кузик та керівники структурних підрозділів Самбірської районної військової адміністрації з економічних та фінансових питань.
У фінансовому блоці питань проінформовано про те, що усіма громадами району забезпечено виконання місцевих бюджетів, а також про успішне виконання завдання з мобілізації податків та неподаткових платежів до загального фонду районного бюджету у повному обсязі; здійснено аналіз кількості платників податків Самбірського району, констатувавши збільшення впродовж року загальної кількості суб’єктів підприємницької діяльності; розглянуто питання про стан ведення розрахунково-касового обслуговування клієнтів органів казначейства.
У соціально-економічному блоці питань проведено аналіз соціального та пенсійного забезпечення мешканців району за підсумками 2024 року, проінформовано про стан безробіття на території району, а також про надання центром зайнятості послуг з працевлаштування та професійного навчання, розглянуте питання щодо залучення громадян до виконання громадських та суспільно корисних робіт; підбито підсумки щодо провадження державних та обласних програм соціально-економічного розвитку на території району.
Варто підкреслити, що департаментом економічної політики Львівської ОДА оголошено про старт конкурсу підтримки волонтерських організацій на закупівлю товарів для потреб Сил оборони, в межах якого можна отримати безповоротну фінансову допомогу у розмірі до 50% (від 100 до 500 тис гривень) від загальної суми вироблених товарів. У разі якщо загальна вартість товарів перевищує 1 млн гривень, то решту вартості вироблених товарів підприємствам оплачують волонтерські організації. Прийняття документів триває на постійній основі до кінця року.