Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: 6 людей9 липня 2024 року в місті Хирів, на території оздоровчо-відпочинкового комплексу "ЛАЯР", відбулась важлива робоча зустріч представників органів самоврядування України та Республіки Польща. Самбірський район представляли Старосамбірська, Турківська та Хирівська громади. Ця подія стала черговим кроком у зміцненні взаємодії та співпраці між двома сусідніми державами.
На порядку денному були розглянуті наступні ключові питання:
✔️Розвиток співпраці в написанні міжнародних проектів👇🏽
Представники обох країн обговорили можливості спільної участі в міжнародних проектах. Особливу увагу приділили пошуку нових грантів та програм, які сприяли б розвитку інфраструктури, культури та освіти в прикордонних регіонах. Спільна робота над такими проектами може суттєво покращити економічний стан обох країн та підвищити рівень життя їх громадян.
✔️Роль залізничного сполучення в економічному та туристичному розвитку👇🏽
Учасники зустрічі акцентували увагу на важливості залізничного сполучення для розвитку економіки та туризму в прикордонних територіях. Обговорювались питання модернізації існуючих залізничних шляхів, створення нових маршрутів, а також спрощення митних процедур для пасажирів та вантажів. Покращення залізничного сполучення сприятиме збільшенню потоку туристів, стимулюванню малого та середнього бізнесу, а також загальному економічному зростанню району.
Сьогоднішня подія у Хирові стала платформою для відкритого діалогу та обміну ідеями між українськими та польськими колегами. Представники обох сторін висловили готовність до подальшої співпраці та окреслили наступні кроки для реалізації обговорених проектів. Подібні зустрічі мають важливе значення для зміцнення добросусідських відносин та спільного розвитку прикордонних територій.
Участь в нараді взяли народний депутат України Андрій Лопушанський, голова Самбірської РВА Іван Іванович Ільчишин, голова Хирівської міської ради Мирослава Королюк, голова Старосамбірської міської ради Ігор Трухим, голова Турківської міської ради Ярослав Паращич. З польської сторони були: Марек Андрух староста Бещадського повіту та віце староста, Гжегож Романюк бурмістр Калбушова, Ян голова ради повіту Колбушова, Юрій Зуба помічник бурмстра Загужа, Томаш Пшєпюра директор відділу SKPL, Ігор Вуйцяк громадська організація"Dolina kolejowa".
Зустріч організована за ініціативи народного депутата України Андрія Лопушанського та при підтримці Самбірської районної військової адміністрації.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 140 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua