Самбірська

районна державна адміністрація

На Львівщині стартував сезон любительського лову раків

За незаконне добування раків передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності.

З липня стартував сезон любительського лову раків. Заборона на вилов раків, яка діяла з кінця минулого року, знята від початку липня у більшості регіонів країни (за винятком водойм дністровського басейну Одещини).

Державне агентство з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм закликає дотримуватися правил любительського рибальства і попереджає про суворі санкції за їх порушення.

Одній особі за добу можна впіймати 30 раків. При цьому мінімальний розмір рака, який дозволено ловити рибалкам становить 9-11 см (в залежності від водойм). Також забороняється ручне збирання раків у темний час доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із застосуванням підсвічування.

Читайте також: Чи є виправданими дії людей, які забирають додому дитинчат диких тварин чи птахів: пояснення департаменту екології

За незаконне добування раків передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності, а також відшкодування нанесених рибному господарству збитків. Компенсація за одного незаконно виловленого рака становить 3 332 грн.

Як зазначає т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Оксана Війтик, дотримання правил рибальства допоможе зберегти популяцію раків і забезпечити екологічну рівновагу у водоймах. Тож пам’ятайте про відповідальність перед природою!

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 298 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua