Самбірська

районна державна адміністрація

На зображенні може бути: 8 людей7 липня 2024 року в урочищі Саліна (Добромильська громада), де соляна шахта стала братською могилою для тисяч людей, вшанували пам’ять закатованих у червні 1941 року жертв НКВС. Заходи розпочалися з поминальної панахиди під стінами колишньої тюрми НКВС у місті Добромилі. З центру міста скорботна процесія пройшла в урочище «Саліна».
Трагедія Саліни – одна з найсумніших сторінок в історії України. Тут підлий комуністичний режим у червні 1941-го вбив тисячі українців. Замордував їх, перетворивши одну із соляних шахт на могильник для тих, хто був неугодним. На жаль, у 2024 році режим знову вбиває. Цього разу російський.
Довідково:
Поблизу містечка Добромиля за радянського часу до 80-х років знаходився відомий лікувальний санаторій. Його побудували на території соляних шахт, де соляні ванни особливо корисні астматикам і туберкульозникам.
До німецько-радянської війни на цьому місці не відпочивали, а важко працювали, протягом десятиліть видобуваючи сіль. Тамтешня сіль була відома далеко за межами Галичини.
Урочище з соляними шахтами в народі віддавна називалося Саліна, що латинською означає "солона". Нині для довколишніх мешканців слово "Саліна" викликає лише почуття жаху. У червні 1941 року в одній із шахт було виявлено тисячі трупів. Каральні органи радянської влади використовували одну з чотирьох шахт як могильник для неугодних мирних українців.
Вічна памʼять жертвам Саліни й усім людям, які стали невинними жертвами радянського та путінського терору!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 322 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua