Самбірська

районна державна адміністрація

Релокація

Для участі в програмі оберуть не більше ніж 220 учасників.

Довгострокова освітня Програма «Компас: рестарт та розвиток бізнесу» відкрита  для чинних підприємців мікро-, малого та середнього бізнесу, а також самозайнятих осіб з-поміж ВПО, які планують розвинути або перезапустити власний бізнес.

Навчання триватиме з липня до жовтня 2024 року (мінімум 14 годин на тиждень). На конкурсній основі до участі в Програмі оберуть не більше ніж 220 учасників. 

Критерії участі:

- Аплікант має бути громадянином України та має бути чинним власником / керівником підприємств а / ФОП, керівником відділу або самозайнятою особою;

- Підприємство має бути таким, що офіційно зареєстроване в Україні та діяльність якого ведеться щонайменше 1 рік (реєстрація щонайпізніше — червень 2023 року);

-Підприємство належить до категорії мікро-, малого та середнього бізнесу або офіційно зареєстрованою самозайнятою особою (відповідно до класифікації суб’єктів підприємницької діяльності);

- Підприємство не має зв’язків з російською федерацією та республікою білорусь (організатори будуть це перевіряти);

-мають статус ВПО: змушені покинути власне місто, перевести бізнес / виробництво в інший регіон через окупацію, бойові дії тощо та проживають / працюють в іншому регіоні України (зокрема, з 2014 року).

Дізнатись більше про навчальну програму можна на вебінарі 21.06.2024 (о 15 год), реєстрація на вебінар за посиланням:  http://surl.li/ulsof (зареєструватись не пізніше 12:00 год 21 червня).

«Учасники освітньої програми «Компас: рестарт та розвиток бізнесу» отримають безцінний обмін досвідом у групах до 10 осіб, що сприятиме синергії та розвитку бізнесу. Вони матимуть можливість долучитися до спільноти підприємців з-поміж ВПО, що допоможе у створенні довготривалих ефективних відносин, розвитку бізнесу, пошуку нових клієнтів та створенні партнерств. Програма надасть практичні інструменти для впровадження оперативного менеджменту та стратегічного планування, що допоможе не лише перезапустити власний бізнес, а й забезпечити його стійке зростання. Крім того, за кожною групою буде закріплений ментор, який надаватиме індивідуальні консультації та підтримку, допомагаючи ефективніше вирішувати бізнес-завдання», - наголосила Тетяна Гетьман, директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації. 

Детальніше та подати заявку на Програму за посиланням: http://surl.li/ulsoz (термін подачі заявки - 30 червня 2024 року).

Додатково: 

Освітня програма «Компас: рестарт та розвиток бізнесу» реалізується Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес спільно з VECTOR GROUP та за підтримки проєкту Міжнародного Торговельного Центру  «Підвищення економічної стійкості громад, що постраждали під час війни», який фінансується Урядом Японії.

Учасники, які відвідають не менш ніж 60% заходів, виконають не менш ніж 60% домашніх завдань, отримають онлайн-сертифікат від Офісу з розвитку підприємництва та експорту й Міжнародного Торговельного Центру (ITC — International Trade Centre). 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 58 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua