Самбірська

районна державна адміністрація

Львівський ярмарок смаку

Львівський ярмарок смаку це місце, де можна відкрити багатогранність смаків українських продуктів, завести нові знайомства та обмінятися досвідом.

Упродовж 8-9 червня у Львівському палаці мистецтв відбудеться ярмарок смаку. Це визначна подія у гастрономічному світі України, де збираються унікальні виробники продукції, представники мереж, іноземні гості та українські поціновувачі, аби відкрити багатогранність смаків українських продуктів, завести нові знайомства та обмінятися досвідом.

На ярмарку буде представлена продукція приблизно 50 виробників: мед, чаї, соки, сири та інша молочна продукція, пастила, крупи, олія, джеми, м’ясні вироби, вина та інше. Мета ярмарку - підтримка малих та середніх виробників органічних сертифікованих продуктів, сироварів та крафтових локальних виробників. 

На відвідувачів ярмарку чекає:

  • Розмаїття продуктів: познайомтеся із виробниками сертифікованих органічних, молочних продуктів із різних куточків України, а також крафтовими виробниками Львівщини.
  • Дегустації від учасників: смакуйте та відкривайте для себе нові гастрономічні перлини.
  • Майстер-класи: навчайтеся у кращих. Безкоштовні кулінарні та гастрономічні майстер-класи з дегустаціями дозволять вам освоїти нові кулінарні техніки та секрети.
  • Вікторини: вигравайте смачні призи, відповідаючи на запитання про органічні та молочні продукти.
  • Розваги для дітей: дитяча зона з аніматорами зробить захід веселим та цікавим для всієї родини.

«Запрошуємо всіх жителів та гостей міста на захоплюючий Львівський ярмарок смаку, де ви зможете відкрити для себе унікальний світ різноманітних делікатесів, адже тим самим  ви підтримаєте дрібних товаровиробників. Приходьте разом з друзями та сім'єю, адже це чудова нагода провести час разом та насолодитися новими смаками та враженнями. Долучайтеся до нашого святкового заходу та зробіть свої вихідні незабутніми!», - наголосила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

Організатори:  Львівська ОВА, громадська організація «Екотерра», спільнота поціновувачів сиру ProCheese від Ardis Group. Ярмарок пройде під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України та за підтримки Швейцарії в межах швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія). Медіапартнер заходу: OrganicInfo.ua.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 143 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua