Самбірська

районна державна адміністрація

Фото: пресслужба Львівської ОВА (2)

Команди-переможці обласного рівня візьмуть участь у заключному всеукраїнському етапі, що відбудеться в Києві 12-16 червня.

Сьогодні, 14 травня, відбулася Zoom нарада з головами РВА щодо підсумків III та проведення IV-ого етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» у Львівській області.

Так, в ході третього етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулись змагання з баскетболу, волейболу, футзалу, черліденгу та спортивного орієнтування, в яких взяли участь 326 команд-учасників – майже 4600 дітей.

Нагадаємо,  що «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» – це наймасштабніші змагання для школярів 4-9 класів. Команди визначають найсильніших у п’ять етапів. Уже відбулися шкільний, територіальний та районний етапи, сьогодні стартував обласний, та попереду – всеукраїнський, що відбудеться в Києві 12-16 червня. 

НагадаємоЗакінчився третій етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: підсумки районного етапу змагань 

«Дякую всім учасникам “Шкільних Ліг” за участь та спортивну боротьбу. Третій етап змагань пройшов вдало і велика заслуга у цьому організаторів змагань, адже провести змагання на належному рівні – нелегке завдання.

Особливо приємно, що змагання відбулись у командному форматі – діти не лише займаються спортом, а вчаться співпрацювати і конкурують між собою водночас, долають свої особисті бар’єри. Змагання також сприяють фізичному і психологічному розвитку школярів, що особливо важливо сьогодні. Адже діти – наше майбутнє, і необхідно, аби вони вчились дбати про своє здоров’я», – зазначив заступник голови Львівської ОВА Іван Собко.

Загалом у четвертому етапі передбачають 7 блоків змагань у 5 видах спорту, де позмагаються 800 учасників і сьогодні вже відбуваються перші баскетбольні матчі.

«Всього в змаганнях з 5-ти видів спорту взяли участь 326 команд – це майже 4600 дітей, з яких 44,5% – дівчата, 55,5% – хлопці, як на мене – дуже гарні показники, які свідчать про великий інтерес до “Шкільних ліг” серед учнівської молоді Львівщини. Фаворитом серед видів спорту є волейбол – у цій дисципліні змагались 59 команд дівчат та 68 команд хлопців.
Потенціал та бажання у наших школярів є, тому і в майбутніх сезонах не будемо зупинятись і плануємо збільшувати кількість команд та школярів, залучених до змагань», – наголосив начальник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Читайте також: «Джура» стартувала – всіх нас обʼєднала: в області розпочався ІІ етап патріотичної гри 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 72 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua