Самбірська

районна державна адміністрація

Громади Області Запрошують Долучатись До Проєкту «Активні Парки – Локації Здорової України» (2)

За підсумками минулого року Львівщина посіла третє місце з поміж 22 областей України та міста Києва.

Соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України» входить у загальнонаціональну програму Президента України. За підсумками щодо результатів проєкту за 2023 рік, Львівська область посіла третє місце з-поміж 22 областей України та міста Києва.

Про це поінформували сьогодні, 9 лютого, під час брифінгу в офіційному медіацентрі при Львівській ОВА.

«Хоча проєкт розпочався ще до повномасштабного вторгнення, торік він набрав значних обертів. Механізм приблизно звучить як - «тренер з мого подвір’я». Тобто є координатор-тренер, людина, яка має відповідний фах і починає займатись з дітьми за місцем проживання, або локацією масових зібрань. Торік діяльністю координаторів ми покрили більш як 60 громад. Відбувалась значна кількість заходів, в загальному до проекту в області долучилось майже 6 тис дітей і вже всі, відповідно до відгуків, цікавляться продовженням проекту на цей рік.

І так - ми продовжуємо проект і цього року. Зокрема, для нашої області передбачили 47 координаторів, які будуть працювати з громадами. Я впевнений, що в часі війни, коли дітям та молоді просто необхідною є фізична розрядка, такі проекти є важливими», - зазначив начальник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

До теми: Проєкт «Активні парки – локації здорової України»: Львівщина – третя в державі

Серед усіх територіальних громад України у Всеукраїнському конкурсі «Активні парки для всіх» за популяризацію рухової активності серед учнів закладів загальної середньої освіти І місце посіла Золочівська територіальна громада.

«Проєкт надзвичайно близький і простий для людей, які хочуть займатись руховою активністю. Це – безкоштовні різноманітні заняття, щоб зацікавити людей: піші походи, велопрогулянки, тренування, руханки, різні вправи флешмоби, залучаємо тренерів з інших видів спорту, щоб урізноманітнювати», - поділилась координаторка програми «Активні парки» у Золочівській територіальній громаді Оксана Борух.

Загалом торік до реалізації проєкту в області залучили 80 координаторів з 46 територіальних громадах області, які упродовж року, тричі на тиждень, проводили заняття з рухової активності. Розмір субвенції з державного бюджету для оплати роботи координаторів склав понад 4,6 млн. гривень, касові видатки виконання програми становлять 99,3%.

Серед успіхів нашої області в межах проєкту також те, що вперше в Україні  саме у Львові провели обласний форум координаторів, на якому представники територіальних громад та координатори отримали теоретичну та практичну інформацію щодо реалізації проєкту.

Під час реалізації проєкту на Львівщині:

- задіяли 185 локацій;

- провели понад 6000 занять із травня по грудень у 46 громадах;

- залучили понад 88000 осіб до рухової активності віком від 2 до 86 років.

Цього року спільно з Всеукраїнським центром фізичного здоровʼя населення «Спорт для всіх» впроваджуватимуть новий пріоритетний та актуальний напрямок діяльності «Активні парки – Нестримні».

«Більшість громад, які були в проекті, залишаються. Разом з тим закликаємо усі громади долучатись, адже це ще один крок до здоров’я ваших жителів, а це дуже важливо. Цьогоріч ми також будемо напрацьовувати  новий напрям – робота з ветеранами, зокрема навчання з психологічної підтримки»,  - додав Роман Хім’як. 

«Активні парки - Нестримні» є ініціативою, спрямованою на інтеграції, підвищення рухової активності та витривалості, покращення фізичного здоровʼя та обʼєднання ветеранів, військовослужбовців та осіб з інвалідністю.

Читайте також: Відтепер фільм «Повернення» доступний для перегляду на платформі YouTube

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 191 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua