Самбірська

районна державна адміністрація

Містобудівна Рада (1)

У порядку денному — містобудівна документація двох населених пунктів Рудківської територіальної громади.

Вчора, 8 лютого, архітектурно-містобудівна рада при департаменті архітектури та розвитку містобудування Львівської ОВА розглянула генеральні плани с. Вишня та його присілка — с. Яремків. 

Містобудівну документацію останнього рекомендували затвердити з урахуванням зауважень. А проєкт генплану с. Вишня повернули на доопрацювання: після врахування пропозицій та зауважень його подадуть на повторний розгляд містобудівної ради. 

«Члени архітектурно-містобудівної ради дуже виважено ставляться до планування та забудови територій населених пунктів. Зокрема, у межах засідання піднімалася проблематика максимально ефективного використання  потенціалу територій, для яких розробляється містобудівна документація. Зазначалося, що цьому сприятиме розроблення комплексних планів територій територіальних громад. Також члени ради акцентували на туристичній привабливості об’єктів культурної спадщини, що розташовані в межах села Вишня», — коментує директорка обласного департаменту архітектури Олена Василько. 

Додамо, у селі Вишня є дерев’яна церква св. Косми і Дам’яна (1805 р.) та її дзвіниця, що є пам’ятками архітектури національного значення. Також тут розташований унікальний палац Фредрів-Шептицьких, який 1835 року збудував дідусь Андрея Шептицького — Олександр Фредро — для своєї дружини.

Навесні та влітку ця садиба перетворювалася на резиденцію, куди родина запрошувала художників, музикантів, акторів. Також на її території зберігся парк, розбитий Олександром Фредро на честь народження доньки — Софії. Саме вона стала дружиною графа Івана Шептицького та матір’ю Митрополита Андрея. У 2006 році на території палацу знімався фільм «Владика Андрей». 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 215 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua