Самбірська

районна державна адміністрація

Електронний Квиток (4)

Йдеться про роботу системи АСООП на приміських та міжміських автобусних маршрутів загального користування

Упродовж січня в системі АСООП на території області зробили понад 10 тисяч транзакцій. До прикладу, для в грудні 2023 року таких операцій було лише 2 тисячі.

«Завдяки системній роботі збоку ЛОВА, показник роботи  валідаторів забезпечили в аналогічній кількості транспортних засобів, які перебувають щоденно на лінії за даними GPS-навігації, а саме 650 автобусів», – повідомив заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко.

Повторні перевірки роботи АСООП засвідчили, що якість роботи АСООП покращується. З перевірених 252 автобусів у 75 % зауважень немає до жодної із сторін. Також знизився рівень зауважень в роботі АСООП і до перевізників.

«Закликаємо жителів Львівщини активно користуватись впровадженою системою Е-квитка, оскільки надалі це спонукатиме транспортну галузь до детінізації ринку та прозорого формування  тарифу на перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування», – зазначив директор департаменту дорожнього господарства ЛОВА Орест Шуліковський.

Департамент дорожнього господарства закликає жителів області, у разі виявлення фактів неналежної роботи системи АСООП (фото або відео докази) звернутися до департаменту для прийняття управлінських рішень та унеможливлення в подальшому таких порушень. Зареєструвати звернення можна за коротким номером «Гарячої лінії області» – 112, або номером «Урядової гарячої лінії» -1545.

До теми: Черкаська область переймає досвід Львівщини з впровадження е-квитка та системи GPS-моніторингу.

Нагадуємо, що у всіх приміських та міжміських автобусних маршрутах області з 28 грудня 2023 року до 29 лютого 2024 року можна отримати 50% знижки на безконтактну оплату проїзду карткою Visa. Детальніше - https://loda.gov.ua/news/89134

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 125 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua