Самбірська

районна державна адміністрація

Jam Factory Art Center (5)

Над створенням центру працювали 8 років. 

На базі приміщень, які львівʼяни знають як «Фабрику повидла» відкрили новий простір для поціновувачів сучасного мистецтва – Jam Factory Art Center. Тут організовуватимуть виставки, театральні та музичні події, освітні проєкти. Над створенням центру працювали 8 років. Попри пандемію та початок повномасштабного російського вторгнення в Україну, будівництво зупиняли лише на 2 місяці. 

Простір складається з давнього відновленого комплексу, у якому розмістили великий виставковий зал, історичну виставку, крамницю, Jam Bar і терасу. До комплексу входять також нові простори, де збудували сучасний чорний куб, який слугує репетиційною залою, авдиторіум, Jam Cafe, укриття й офіс. Навколо облаштована публічна зона для прогулянок і відпочинку. 

«Відкриття цього центру – подія, завдяки якій Львів стає в один ряд зі світовими та європейськими містами й столицями. Пусті речі ставлять багато запитань. А наповнені – дають багато відповідей. Бажаю, щоб цей простір став простором діалогу та наповнення. А ще бажаю усім нам так вірити у нашу державу й одне в одного, як пан Гаральд Біндер, швейцарський та австрійський історик, фахівець з історії Східної Європи, який наважився інвестувати у цей масштабний проєкт у такий складний для України час». – Наголосив під час події начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Вхід на територію комплексу вільний, винятками є окремі події та виставки.

У межах дводенного відкриття Jam Factory Art Center організатори відкрили збір на забезпечення однієї з українських інженерно-саперних груп. Йдеться про 1 мільйон гривень.

Завтра, 18 листопада, відбудеться відкриття першої виставки центру під назвою «Наші роки, наші слова, наші втрати, наші пошуки, наші ми». У ній представили більше ніж сотню робіт українських художниць і художників: від ХІХ століття по сьогодні. Виставка триватиме до березня 2024 року, її доповнять програмою з дискусій, зустрічей, кураторських екскурсій.

Працює Jam Factory Art Center за адресою: Львів, вул. Б. Хмельницького, 124. Про графік роботи, актуальні події та нові проєкти дізнавайтесь на сайті за посиланням - https://jamfactory.ua/

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 74 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua